SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Silva Smini čelovka Black

Silva Smini čelovka Black
0
0 hodnocení

Výrobce: SILVA

EAN: 7318860207563

Výrobní číslo: 38451

Čelovka Silva Smini, která váží pouhých 53 gramů v kompaktní velikosti, která se vám vejde do dlaně, je spolehlivým spojencem na vašich každodenních bězích a praktickým záložním světlem pro závody. Může se pochlubit 250 lumeny, přítomností předního červeného světla pro zachování nočního vidění a má i zadní bezpečnostní červené světlo s funkcí blikání, díky kterému budete dobře viditelní. Kombinace světla s dlouhým dosvitem a světla na blízko pomáhá vám maximalizovat rychlost a výkon. Režim super nízkého výkonu 10 lumenů pak skvěle šetří baterii. Smini se dodává s vyměnitelným náhlavním popruhem o šířce 15 mm a dobíjecími akumulátory skrze USB-C porty, a tak čelovku udržíte nabitou a připravenou na další běh. Smini je vyrobena z recyklovaného materiálu.

Chytré záložní světlo pro závody a dobrodružství

Kompaktní a lehký design dělá Smini perfektní záložní čelovku, která se snadno vejde do kapsy nebo běžecké vesty. Čelovka má velké tlačítko pro zapnutí a vypnutí, které se snadno ovládá i v rukavicích. Disponuje indikátorem baterie se čtyřmi úrovněmi a funkcí zámku pro úsporu baterie. Je také voděodolná podle stupně krytí IPX5.

Pohodlně s nastavitelným páskem

Smini se dodává s tenkým a pohodlným 15 mm náhlavním páskem. Nabíjecí akumulátor je umístěn ihned za svítilnou, což zaji?

Parametry

BarvaBlack
Doba dobíjení3 h pomocí USB-C
Doba svícenímax 20 h
Dosvit50 - 100 m; Dosvit
Hmotnost53 g; Hmotnost
Kapacita akumulátoru500 - 1000 mAh
Maximální světelný tok (lm)Do 500 lm
ModelSmini
NapájeníIntegrated Li-Po 3.6V 700mAh 2.52 Wh / R
Obsah baleníSvítilna, 15 mm čelenka, zadní svítilna,
Počet režimůPočet režimů
RežimySuper Low, Min, Med, Max
Světelný výkonSvětelný výkon
Typ baterieTyp baterie
Voděodolnost (IPX)IPX5
Výkon/světelný tokmax 250 lm
Zdroj energiedobíjecí akumulátor
Zdroj napájeníZdroj napájení
Zdroj světla2x semi high power LEDs, 1x red LED / Re

více informací a parametry

Cena od 1 225 Kč - 1 350 Kč v 4 obchodech

Obchody, které prodávají Silva Smini čelovka Black

inSPORTline.czDo obchoduinSPORTline.cz

1 225 Kčdoba dodání neznámá

inSPORTline.cz

Koloshop.czDo obchoduKoloshop.cz

1 283 Kčdoba dodání neznámá

Koloshop.cz

Top4RunningDo obchoduTop4Running

1 350 Kčdoba dodání neznámá

Top4Running

Top4Sport.czDo obchoduTop4Sport.cz

1 350 Kčdoba dodání neznámá

Top4Sport.cz

  • Historie ceny Silva Smini čelovka Black

Zobrazit historii ceny Silva Smini čelovka Black

Historie nejnižsí ceny Silva Smini čelovka Black. Porovnání obchodů, které prodávají Silva Smini čelovka Black.

  • Související položky