SledujCenu.cz - průvodce online nakupováním

Republika v exilu - Inscenování československé vlády v Londýně za druhé světové války - Pavel Horák

Republika v exilu - Inscenování československé vlády v Londýně za druhé světové války - Pavel Horák
0
0 hodnocení

Výrobce: Nakladatelství Lidové Noviny

EAN: 9788074228506

Výrobní číslo: 9788074228506

Kniha zkoumá prezentaci československého státu na prostředí civilní administrativy exilové vlády. Sleduje nejen všední den politiků a úřednictva, ale i úlohu ceremonielu a politického marketingu při vytváření československé značky. Exilové vlády za druhé světové války investovaly značné prostředky do své kredibility a také mocenské prostředí kolem Edvarda Beneše přikládalo důraz otázkám reprezentativnosti. Práce sleduje československý exilový "vládnoucí dvůr" jako velké státnické představení. Zajímá ji scéna s kulisami, rekvizitami, kostýmy a touto perspektivou nahlíží také do zákulisí inscenovaného.

Cena 232 Kč v 1 obchodě

Obchody, které prodávají Republika v exilu - Inscenování československé vlády v Londýně za druhé světové války - Pavel Horák

  • Historie ceny Republika v exilu - Inscenování československé vlády v Londýně za druhé světové války - Pavel Horák

Zobrazit historii ceny Republika v exilu - Inscenování československé vlády v Londýně za druhé světové války - Pavel Horák

Historie nejnižsí ceny Republika v exilu - Inscenování československé vlády v Londýně za druhé světové války - Pavel Horák. Porovnání obchodů, které prodávají Republika v exilu - Inscenování československé vlády v Londýně za druhé světové války - Pavel Horák.

  • Související položky