Klíč na olejový filtr DSG převodovky koncernu Volkswagen, 1/2", 24 mm, dlouhý - ASTA
EAN: 5905178772016
Výrobní číslo: AP184W
Klíč na olejový filtr DSG převodovky koncernu Volkswagen, 1/2", 24 mm, dlouhý – ASTA A-P184W. Speciální zahnutý klíč určený pro demontáž olejového filtru DSG převodovky na vozidlech Volkswagen. Pomocí tohoto nástroje lze demontovat olejový filtr bez nutnosti odpojení nebo přesouvání baterie (filtr se nachází pod baterií). Vyrobeno z kvalitní Chrom-molybdenové oceli (Cr-Mo), která se vyznačuje vysokou pevností a nižší pružností. Vhodné pro použití rázového nářadí. Vhodné pro motory Volkswagen s automatickými převodovkami DSG. Technické údaje: · Velikost klíče: 24 mm · Délka klíče: 140 mm · Materiál: Chrom-molybdenová ocel (Cr-Mo)
Cena 580 Kč v 1 obchodě
Obchody, které prodávají Klíč na olejový filtr DSG převodovky koncernu Volkswagen, 1/2", 24 mm, dlouhý - ASTA
Zobrazit historii ceny Klíč na olejový filtr DSG převodovky koncernu Volkswagen, 1/2", 24 mm, dlouhý - ASTA
Historie nejnižsí ceny Klíč na olejový filtr DSG převodovky koncernu Volkswagen, 1/2", 24 mm, dlouhý - ASTA. Porovnání obchodů, které prodávají Klíč na olejový filtr DSG převodovky koncernu Volkswagen, 1/2", 24 mm, dlouhý - ASTA.
Ruční čerpadlo/přečerpávač na palivo MZáchytná vana na olej a provozní kapalTěsnicí kroužek měděný, průměr 14/20 mPneumatická plnička a odsávačka oleje Vakuová pumpa 1,5L - Vigor V4201Mini ponorné čerpadlo na naftu, olej aPlastový trychtýř - nálevka, bez sítkaSada těsnicích kroužků ocelových/gumovOdsávačka na olej 1 litr, manuální, s Hlavice na povolování olejových filtrůTrychtýř BGS 8446-1Odsávací pumpička na olej, benzín a na