A Bůh pravil: Musíš mi pomoci!

Autor Hans Rath

Kniha ( měkká vazba )

E-shopové listy

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 99 Kč dárek zdarma v hodnotě 19 Kč

E-shopové listy

Šťastný života běh

Při zaslání zboží balíčkem

K nákupu nad 999 Kč dárek zdarma v hodnotě 279 Kč

Šťastný života běh

Svět je špatný. Jakob Jakobi to zakusí na vlastní kůži, když ho cestou na vánoční trhy okradou dva muži v kostýmech Mikuláše a čerta. Na Zemi se zkrátka a dobře musí něco změnit, nejen v malém, ale i ve velkém. Kdo to tvrdí? Jakobův starý známý, Bůh osobně. Objeví se v podobě všeuměla Abela Baumanna a ze všeho nejdřív skoncuje s Jakobovými… Přejít na celý popis

Knihy
Dostupné u dodavatele
350 Kč s DPH

K tomuto produktu zákazníci kupují

Popis

Svět je špatný. Jakob Jakobi to zakusí na vlastní kůži, když ho cestou na vánoční trhy okradou dva muži v kostýmech Mikuláše a čerta. Na Zemi se zkrátka a dobře musí něco změnit, nejen v malém, ale i ve velkém. Kdo to tvrdí? Jakobův starý známý, Bůh osobně. Objeví se v podobě všeuměla Abela Baumanna a ze všeho nejdřív skoncuje s Jakobovými plány na exotickou dovolenou. A nejenom to: Bůh tentokrát svého bývalého terapeuta bez okolků prohlásí za nového mesiáše. O něco později se k nim připojí i hlouček poněkud pochybných apoštolů – avšak Jakob má o tomto způsobu záchrany světa vážné pochybnosti. A vůbec, jak by měl vlastně začít?

Sdílet

Nakladatel
Anch books
Rozměr
142 x 198 x 30
jazyk
čeština
Počet stran
322
datum vydání
3.01.2019
isbn
978-3-945803-23-3
Vazba
měkká vazba
datum dotisku
8.01.2019
ean
9783945803233

Hodnocení a recenze čtenářů Nápověda

4.5 z 5 4 hodnocení čtenářů

5 hvězdiček 4 hvězdičky 3 hvězdičky 2 hvězdičky 1 hvezdička

Přidejte své hodnocení knihy

Hodnocení našich knihkupců: 0.0 z 5

  • RenataP registrovaný uživatel 5 z 5 hvězdiček

    Hlavní hrdina i jeho divný přítel Abel Baumann (je to Bůh nebo Ďábel nebo fakt psychiatrický pacient?) jsou doslova k zamilování. Oba. A nyní máme možnost poznat ještě několik dalších postav, kde čtenář rozhodně ocení umění Hanse Ratha popisovat lidi barvitě a vyhmátnout z nich to nejzvláštnější. To, co možná my sami na sobě nevidíme. Za mě jednička s hvězdičkou.

    Přečíst více
  • ykwia registrovaný uživatel 4 z 5 hvězdiček

    Kniha je pekný doplnok k predchádzajúcim dvom knihám autora, ale nie je nutné mať prečítané aj tie. Veselé situácie, svojskí hrdinovia a pekný ľudský humor sú základné ingrediencie príjemného čítania, ktoré Vás prinúti aj sa trochu zamyslieť.

    Přečíst více
Vývoj ceny

Vývoj ceny Nápověda

Získejte přehled o vývoji ceny za posledních 60 dní.

Maloobchodní cena Minimální prodejní cena: 350 Kč Nápověda